onlywood.co.il

נגרות מטבח – כל המידע באתר אחד

נגרות מטבח – כל המידע באתר אחד המטבח הוא כבר מזמן לא רק החדר בו מבשלים ואוכלים שכן בעזרת עיצובים מרהיבים הוא הופך לחדר מושך ביותר אשר עוזר להשלים את הבית   בעבר המטבחים שלנו עוצבו כחדרים בהם בישלנו ואולי סעדנו (במידה ולא סעדנו בפינת האוכל) וכך קיבלנו ארונות רגילים ופרקטיים, מקרר סטנדרטי, תנור גדול עם גז ושיש, הרי מה עוד..


מנסרים עצמאיים – על חברות הרהיטים הקטנות

מנסרים עצמאיים –  על חברות הרהיטים הקטנות ברחבי הארץ, במקומות שונים, נמצאים נגרים פרטיים שעובדים עם חברות רהיטים קטנות ומייצרים רהיטים שכולנו היינו רוצים אצלנו בבית. נעים להכיר רגע לפני שמתחילים לרהט בית חדש או משופץ עולה ההתלבטות המוכרת: האם לרכוש שוב מפס יצור, כמו שיש לכולם, ברשתות הגדולות – או אולי לבחור משהו ייחודי רק לנו. אם..


מטבח העץ שלכם – כמה זה בכלל יעלה?

מטבח העץ שלכם – כמה זה בכלל יעלה? רגע לפני שמתחילים לבנות, צריכים לתכנן – איזה סוג עץ, באיזה עובי ומה בדיוק מתאים בצבעים ובאיכות? כל מה שרציתם לדעת על מחירון נגרות מטבח ועדיין לא שאלתם בעולם הנגרות ישנם סוגים שונים של עבודות המתאימות לחלקים שונים בביתכם. נגרות מטבחים שונה במהותה באופן מובהק מנגרות אחרת, משום שהנגרים וחברות..


על נגרים וארונות לחדרי ילדים

על נגרים וארונות לחדרי ילדים ישנם סוגי עץ רבים אשר בעזרתם ניתן לבנות ארון אך נגרים מקצועיים ואיכותיים יידעו להשתמש רק בעץ אשר יהיה יפה ועמיד לאורך שנים רבות   רבים חושבים כי כאשר רוכשים או בונים רהיטים ואין זה משנה אם מדובר במיטות, ארונות קיר או שידות, יש לבחור בעץ מלא. ניתן בהחלט לבחור בעץ זה אך נגרים מקצועיים ומיומנים..


נגרים מול חברות רהיטים – למי נפנה היום ?

נגרים מול חברות רהיטים – למי נפנה היום ? אם חשבנו שעולם הנגרים הפרטיים נעלם, הגיע שנת 2012 והוכיחה לנו את ההיפך. אנחנו כאן כדי להזכיר לכם למה טובים הנגרים מהשאר   שנת 2012 היתה שנה קשה לחברות רהיטים. שתי חברות גדולות קרסו בישראל, 5 נגרים וקיקה האוסטרית, חברת דואיט, נקלעה לחובות והוצאה לה צו פירוק, וחברות רהיטים כמו ביתלי ומטבחי זיו..


נגריות מטבחים – כל מה שנגרים מציעים

נגריות מטבחים – כל מה שנגרים מציעים אם הנכם מעוניינים במטבח ייחודי ובעבודת יד איכותית, עשירה ומותאמת בדיוק לצרכים שלכם אזי מטבחי נגרים הם בדיוק מה שאתם מחפשים   מגוון המטבחים הינו עצום וכאשר הנכם מתלבטים לגבי איזה מטבח חדש לבנות ולהתקין בבית לאחר בנייה או שיפוצים תוכלו לעשות סיבוב ברשתות חברות רהיטים ולהתרשם ממטבחים מוכנים, או..


כלי נגרות ידניים - הכלים שעושים אותנו נגרים

כלי נגרות ידניים - הכלים שעושים אותנו נגרים אנחנו יכולים ללכת לאיקאה ולקנות ארון שנצטרך להרכיב לבדנו, או פשוט לעשות כבר את כל העבודה, לבחור עץ, לעצב, לבנות את הארון ואז להביט עליו ולדעת שאנחנו בנינו אותו נגרות אינה נעלמה מהעולם ולא משנה עד כמה הטכנולוגיה מתקדמת והמכשירים נהיים קטנים וחכמים יותר, נגרות הינה אומנות בפני..


שולחן קפה - לא רק בשביל לשתות קפה

שולחן קפה - לא רק בשביל לשתות קפה מזל טוב, יש לכם מערכת ישיבה חדשה, מזנון דנדש, ושולחן האוכל רק מחכה לאורחים. אבל רגע, משהו חסר... גם אם אתם לא נוהגים באמת לשתות קפה בסלון (ולא משתמשים בו כהדום כש"נזרקים" מול הטלוויזיה...) מערכת ישיבה בלי שולחן קפה היא כמו מרק טוב בלי כף מניסיונו המר של כותב שורות אלו,..


ריהוט לבית - לרכוש שולחן בהתאמה לאישית

ריהוט לבית - לרכוש שולחן בהתאמה לאישית בשנת 2010 התברר כי רווחיה של רשת איקאה בישראל צמחו ב-40%, שנה שהפכה למשתלמת ביותר בתולדותיה בארץ. במקביל לגידול רווחיהן של קמעונאיות הרהיטים המסחריות, יותר ויותר ישראלים מעריכים רהיטים תוצרת עבודת נגרות ובוחרים דווקא באפשרות הזו, על אף היותה יקרה יותר מי שנדרש לדמיין לעיניי רוחו נגריה, בוודאי..


ארונות קיר בעיצוב אישי ובטעם ייחודי

שוק הארונות מגלגל כ-360 מיליון שקל בשנה, כאשר רק 30% ממנו מוקדש לרכישת ארונות מנגרים פרטיים. עם זאת, חלה לאחרונה מגמת עלייה בהיקף הרהיטים שנרכשים מנגריות, וזאת בשל רצון הלקוחות ליהנות מרהיטים בהתאמה אישית ובעיצוב ייחודי סוגי ארונות קיר דלתות כנף- ז'אנר זה מהווה כ-54% משוק הארונות..


שולחן נגרות - רהיט של כבוד או כלי עבודה של ממש?

שולחן נגרות - רהיט של כבוד או כלי עבודה של ממש? בעולם שבו הטכנולוגיה התקדמה עד לרמה שבה כל נגר יכול להשיג את מכשירי הכוח הנחוצים לו לעבודה, עבודות נגרות איבדו את המגע האותנטי והאיכותי שהיה להן בעבר. שולחן נגרות מסייע להשיב את האיכויות של פעם ולכן הוא ממשיך לתפוס מקום של כבוד בעולם הנגרות שולחן נגרות היה בעבר מצרך חובה של כל נגר..


רהיטי עץ - להביא את הפשטות והטבעיות לבית

רהיטי עץ - להביא את הפשטות והטבעיות לבית   עם שריפתו המוחלטת של סניף איקאה בפולג, עלו המכירות של חנויות רהיטים ונגריות מקומיות , מה שמבסס את שליטתם של רהיטי העץ   למרות כניסתם של חומרים כמו פלסטיק ומתכות שונות לאופנת הריהוט בעשורים הקודמים, כחלק מתהליך הפוסט מודרניזציה בתחום , לא נפגעה הפופולריות של ריהוט עץ והוא נשאר..


מקדחה - לא רק אנשים מסוגלים לקדוח

מקדחה - לא רק אנשים מסוגלים לקדוח במאמר זה נתחיל מסורת חדשה, במהלכה מעת לעת נכתוב על כלי עבודה מסוים שיכול לעזור לכם, הפעם נספר לכם על מקדחות מקדחה היא ללא ספק בין מכונות נגרות הנפוצות ביותר בשימוש ביתי, וכיוון שלעניות דעתנו מדובר על כלי נגרות בסיסי המומלץ גם לשיפוצניק הביתי החובב, הקדשנו את המאמר הבא לספר לכם מעט על..


שלבי העבודה של נגריות מטבחים

שלבי העבודה של נגריות מטבחים תוכניות בישול מלמדות אותנו הרבה על כלי בישול וחומרי מזון לבישול, דבר אחד הם שוכחים ללמד אותנו, למה לרכוש מטבח אצל נגר פרטי הוא תמיד כיף גדול יותר מאשר לרכוש מטבח בחנות או אצל חברה נגריות מטבחים נחשבות להתמקצעות בפני עצמה, במיוחד לאור העובדה שהתקנת מטבחים היא עבודת הנגרות המותאמת אישית השכיחה..


מחירון עבודות נגרים

מחירון עבודות נגרים אפשר לקנות ריהוט לבית בחנות רהיטים, ואפשר לקנות ריהוט אצל נגר פרטי. יחי ההבדל הקטן נגרים מספקים בימנו מגוון רחב של שירותים ומוצרים, החל מפרוייקטים גדולים כמו מטבחים שלמים או ריצוף בעץ וכלה בעבודות דקורציה ואומנות קטנות. בשורות הבאות נתייחס לחלק מאותם שירותים של נגרים, המחירים של אותם..


מחירון כלי נגרות

מחירון כלי נגרות גם אם אינכם מתכוונים להיות נגרים מקצועיים, רצוי מאוד שתחזיקו כלי נגרות מסוימים בבית.  לכו תדעו מתי יבוא לכם לבנות שולחן כלי נגרות הם הלחם והחמאה של כל המתעסק בעץ ופרזולים, החל מהנגר החובב וכלה בנגריות תעשייתיות גדולות. בשורות הבאות נציין כמה סוגים נפוצים של כלי..


מדריך קורס נגרות

מדריך קורס נגרות אם גם לכם בוער בידיים לבנות לעצמכם חדר שינה או סלון, קורס נגרות הוא בשבילכם קורס נגרות יכול לפתוח צוהר לעולם תעסוקה מרתק ויצירתי מחד, או לאפשר לכם תחביב או תשוקה המשלבים עבודה ידנית וידע טכני מאידך. בשורות הבאות נתייחס לשני סוגים של קורס נגרות: סדנת הכרות לנגרים..


תוכן מומלץ
Copyright © 2022 onlywood.co.il כל הזכויות שמורות
אתר נגרים מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום נגרות
מחפשים נגר מקצועי אמין? תתקשרו אלינו עוד היום
אנחנו עובדים עם הנגריות האמינות והמקצועיות בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!